Celkem ks: 0 ks
Cena: 0.00 Kč
úvodní stránka | dodací podmínky | kontakt | vaše objednávky | registrace | košík
Hledej v katalogu

Marpo

Marpo

Ota “Marpo“ Petřina se narodil roku 1985. S rapem začal ve třinácti letech. Tehdy měl mikrofon za pár korun, nahrával si na magnetofon a koncerty hrál jen pro pár lidí. V tomto období Marpo vydal tři neoficiální CD v angličtině – Lyrical Heavy Weight, Verbal Expression Vol.1 a Verbal Expression Vol. 2. O několik let později založil Marpo spolu s MC Wohnoutem, Oerem, Shareemem a DJ Paickem kapelu Charakter. Skupina postupně prošla personálními změnami, až se sestava ustálila na trojici Marpo, Wohnout a Dj Paick. To už se nacházíme v roce, kdy dochází k setkání s Gipsym z kapely Syndrom Snopp, který Marpovi vyprodukoval desku PŮVOD UMĚNÍ. Té se prodalo okolo 1000 kusů. Na desce hostovali např.: Outhere z New Jersey, Gipsy, Hugo Toxxx nebo MC Wohnout. Půl roku po svém debutu se Marpo zúčastnil největšího rap battlu v historii CZ rapu – RAP FIGHT VOL. 1 o 50 000 Kč. Zde Marpo spolu s Tafrobem vyhráli a zároveň porazili MC´s jako jsou Phat, Čistychov nebo Gipsy. Proběhlo druhé kolo a Marpo se účastnil finále Whos The King Final Rap Fight o 100 000,- Czk, kde Marpo s velkým předstihem zhruba o 150 hlasů zvítězil nad Tafrobem a Zverinou. Dva měsíce po finále vydává Marpo desku MARPOKALYPSA, kterou opět produkoval Gipsy. Jako hosté se na desce objevili Outhere (New Jersey – NJ), Drift (NJ), Skandoe (Californie) a Hard Target (FL). Z CZ/SK se na desce podíleli MC Wohnout, Gipsy a DZK (Slovensko). Po jejím vydání se rozpadá Charakter a z původních pěti členů tak zbylo jen duo Marpo & Wohnout. Během turné k desce, ke kterému si Marpo pozval americkou Black Ops (Hard Target a Chief) byla nahrána mixtape s názvem BANG VOL.1, která vychází v únoru. V tu samou dobu Marpo vyhrává cenu TV ÓČKO v kategorii hip-hop z rok 2006. V téhož roku podepisuje smlouvu s Universal Music. Následuje turné k Bang Mixtape. Sestava se oproti předchozí šńůře rozrostla o finského producenta Kfieda. Na podzim Marpo zakládá vlastní label Musiclovers (http://www.musiclovers.cz). Koncem října vychází deska RAPSTAR (prodek 3000 ks). O hlavní produkci se postaral Kfied, o mastering Gipsy. Album se pokřtilo v pražském Roxy a v roce 2008 následuje turné a koncerty společně s DJ Acmem a kytaristou 4Pym. V současnosti Marpo vydal novou desku s názvem Knockout Deska se nahrávala na Floridě v Tampě komplet v Americké produkci. Mezi producenty patří LA The Craftzman, Kfied, Dipflirt, Kubus, Johnny Juliano a Vybe. Mezi hosty se objevili Hard Target, Wohnout, Mason Caine, LA The Craftzman, Dynasty, Karolína Majerníková nebo Brittany Holmes. Singl Já, sám a moje druhé já již figuruje v IFPI ČR. Do toho bubnuje ve skupině Chinaski a věnuje se thajskému boxu, v němž je vicemistr republiky.

www: http://www.mcmarpo.cz

Diskografie

Marpo
Marpo
Triko pánské - velikost XL/nedostupné
EAN: 0
kod: trikomarpopanske
Marpo
1 Triko
0 Kč
Marpo
Marpo
Triko dámské - velikost M/nedostupné
EAN: 0
kod: trikodamskem
Marpo
1 Triko
0 Kč
Marpo
Marpo
triko dámské - velikost S/nedostupné
EAN: 0
kod: trikodamskes
Marpo
1 Triko
0 Kč
Přihlášení
Jméno:
Heslo:
zapomněl jsem heslo
INFORMACE:
Kamenná prodejna-máme znovu volně otevřeno
Vážení zákazníci, naše kamenná prodejna na Strossmayerově náměstí 2. v Praze 7.je znovu volně otevřená. Příjímáme objednávky tel. nebo e-mailem či osobně.Provozní doba/PO-PÁ/9.00-18.00h/SO-9.00-12.00h/ Těšíme se na Vaší návštěvu. MUSIC 42 TRNKŮV SVĚT/kamenná prodejna Vedle hudebních nosíčů máme v nabídce i obrázky a další zboží s motivy Jiřího Trnky a Kláry Trnkové. /PO-PÁ 9.00-18.00h/SO 9.00-12.00h/
ZASLÁNÍ ZBOŽÍ

Zboží zasíláme na dobírku do 7 dnů, pokud se jedná o běžné tituly, které jsou na skladě. V případě, že ne a musí se objednat, měla by objednávka býti vyřízena do 30 dní. Může docházet i k většímu prodlení, pokud vydavatel titul nemá na skladě. Pokud zákazník již nechce čekat, může mailem objednávku zrušit. Je potřeba si ale uvědomit, že v případě velice specifických zakázek může docházet i k většímu prodlení, které není možné urychlit.

© webRegional 2009 | AS++